Nejčastější dotazy našich zákazníků

Jste česká firma?
Ano. Máme vzorkovou prodejnu na adrese Kosmická 747/21, 149 00 Praha 4. Výrobu máme také v Praze na adrese Přátelství 1578, 104 00 Praha 10. Ostatní údaje najdete v sekci Kontakt.

Je možné skříň upravit, například výšku polic, přidání, nebo ubrání polic?
Ano. Skříně je možné před výrobou upravit. Posunout polici, nebo přidat navíc, není problém. Všechny tyto úpravy pošlete jako obrázek na email info@slozsito.cz a kolegyně je zkonzultuje s výrobou.

Je možné udělat výřez na vypínač, jističe nebo sokl?
Ano. Je potřeba napsat do poznámky, jaké výřezy jsou potřeba a emailem zaslat obrázek s rozměry. Kolega skříň upraví dle požadavků do výroby.

Děláte atypické skříně (komody, botníky)?
Ne. Zatím je v nabídce nemáme. V naší nabídce máme vestavěné skříně s posuvnými dveřmi a vestavěné skříně s pantovými dveřmi a samostané korpusy - šatny. Chystáme samostatné dveře pro vestavěné skříně. Samostané dveře můžete již nyní objednávat po konzultaci s prodejnou na email info@slozsito.cz

Umíte nalepit zrcadlo na pantové dveře?
Ano. Zrcadlo umíme zabrousit a nalepit na pantové dveře. Orientační cena je 1200,-Kč za m2.

Můžu si doobjednat jednu polici?
Ano. Jsme schopni dodělat jakýkoliv díl. Vyzvednout si jej pak můžete na naší dílně.

Je možné vybrat materiál jiný než je v nabídce?
Ano. Je možné vybírat ze všech dekorů výrobce Egger (krom dekorů se strukturou PG a MT), které se prodávají v ČR. Změnu materiálu je potřeba dopsat do poznámky. V budoucnu tuto možnost doplníme do našeho návrháře.

Umíte vyměnit výsuvy šuplíků za lepší?
Ano. Nyní máme v nabídce jako základní zásuvky Multitech bez tlumení od firmy Hettich. Za příplatek jsme schopni tyto zásuvky vyměnit za výsuvy Strongmax s tlumením a nosností 40kg. Jak jednotlivé výsuvy vypadají můžete vidět na obrázcích v sekci: Komponenty skříní

Když neumím skříň namontovat, pomůžete mi s tím?
Bohužel ne. Skříně složsito jsou pro lidi, kteří to zvládnou sami. Proto je cena tak výhodná a není to vůbec složité. Jestli chcete skříň zaměřit a namontovat a jste ochotni si za to připlatit, tak se obraťte na firmu Amonit interiéry, která vám s tím pomůže.